2012/03/31

Afryka is near

Afryka północna czyli podbita przez Islam. Nie taki ładny ja sie przedstawia,tylko taki od łapania niewolników i sprzedawania na wybrzeżu, od kacykowskich rządów przekupnych i wstretnych, od braku praw kobiet i praw jednostki w ogóle, od biedy i braku edukacji, braku opieki medycznej i demokracji.
Nie dziwię się że z tamtąd uciekają tu, ale czemu przywożą tutaj ze sobą kawałek tej kuli u nogi?
Lubię myśleć o sobie dobrze i nie lubię jak mi się ten miły obrazek mojej osoby rozsypuje. Zetknięcie z emigracją islamską powoduje u mnie właśnie takie pęknięcia.

Wzorem emigracji są dla mnie WIETNAMCZYCY. Wietnamskie dzieci zajmują czołowe miejsca w olimpiadach przedmiotowych w tym z języka i literatury polskiej. Uważają Polskę za nową Ojczyznę. Nie znoszę natomiast gett.
Najpierw z narażeniem często życia i zdrowia uciekasz z jakichś warunków a potem stwarzasz je sobie sam na obcej ziemi.
Ile razy zobaczę arabskie miasteczka- z cenami nieruchomości niższymi o 20% tyle razy o tym myślę. W Polsce jest przysłowie ze chłop może wyjść za wsi ale wieś z chłopa nigdy. Czy to naprawdę ich przekleństwo? I jak temu przeciwdziałać?
Bo że przeciwdziałać trzeba to wiem na pewno.
Wiem że zaraz będą gadania że to ich tradycja żeby kobieta pełniła rolę pomiotła i nie posiadającego praw debila w społeczeństwie. Że to w zasadzie nic nienormalnego że się bez opiekuna nie powinna z domu oddalać, Że po cholerę komu opalanie w bikini jak może łazić okutany w bezkształtne szmaty.
No to sobie zróbcie taki kraj tam siedźcie jak wam dobrze i ja tam nie bedę przyjeżdżał żeby mnie serce na widok tych stłamszonych dziewczynek nie bolało. Sam mam córke więc się wczuwam :-(
Ale jeżeli tam wam źle, tak źle że uciekacie na przeładowanych łódkach, w kontenerach to czemu do ciężkiej cholery robicie sobie tutaj taki sam konzlager z muftimi dumnie przechadzającymi się po ulicach.
Tak się zaczyna. A potem to szkoły wyznaniowe, zmuszanie do życia po muzułmańskiemu.
Dla tych sk..łych klechów wszystkich religii to jedyna droga. Jeżeli pozwolą żeby sie choć jeden wyłamał to reszta zobaczy że tez może żyć lepiej i pełniej bez g..nych obietnic raju w zamian za marnowanie życia. Więc biorą do pomocy stare baby i wprowadzają miękki terror. Ostracyzm, plotka, przebite opony w samochodzie- znam tak się zaprowadzało porządek w arabskich społecznościach w Paryżu. A jak nic nie pomagało to i przemoc fizyczna.
Naszło mnie bo ostatnio widziałem ze dwie takie rodziny. Własciciel + zależni. Ona z torbami a on w skórzanej kurtce wychodzą z supermercado.
Edukacja ot co. Prosta gra strategiczno-ekonomiczna na komputerze uświadomi Ci że jeżeli wyłaczysz z działań połowę społeczeństwa(kobiety) to nie masz szans budować dobrobytu tak szybko jak ci którzy wyłączają tylko 20%(te kobiety którym wydaje się że robią to dobrowolnie). Pokazałby też to co my Polacy zdołaliśmy przetestować na sobie że system korupcyjno-bezprawny nie sprzyja dobrostanowi społeczeństwa a jedynie utrzymaniu władzy przez rządzące nami łachudry.
Tak multi-kulti super ale może zobaczmy co się za tym kryje.
Nie ma szczęsliwego arabskiego kraju, mimo bogactw wszystkie są niedemokratyczne i uniemożliwiające samorealizację ogółowi obywateli.
Religia i przekonania wpływają na rzeczywistość. Czy znasz bogaty kraj katolicki? Tak wiem stary dowcip- Watykan.
Czy Izrael mimo braku antysemitów jest rajem na ziemi?
Tak jak na poziomie człowieka tak i społeczeństwa system wartości mówi nam co zbudujemy. I można się zżymać ale to system wartości który wyniosła rewolucja francuska daje nam szczęście w dzisiejszym świecie.
Co by było jeżeli zanegujemy: liberte, fraternite, egalite?
Pieprzony sułtanat brunei, pakistan czy inny badziew. Myślę że nauka języka- sponsorowana w całości przez państwo to najlepsza inwestycja w uchodźców jaką można zrobić. Nie myślę żeby zobaczywszy jak można lepiej, czy wręcz mając możliwość porzucenia swoich ciemiężycieli(bo jak znasz język to juz nie potrzebujesz współplemieńca żeby za ciebie zapytał o pracę albo wynajął mieszkanie)ciągle chcieli żyć w bagnie. Zwłaszcza jeżeli część z nich zrobiła już całkiem duży krok prze parę kilometrów oceanu żeby uciec od tego.
Podobny mechanizm działa w Irlandii gdzie księża z Polski gonią za uciekającymi owieczkami- bo przecież jak go oświeci że można życ bez gościa ktróry Ci co tydzień przypomina ze "brudny jesteś i grzeeeeszny, w grzechu poczęła cię maaaatka" to już nigdy nie będzie takim frajerem żeby rzucać na tacę, nie?
Przecież u muzułmanów jest tak samo, dlatego sponsorują szkoły wyznaniowe i wysyłają mułłów wszędzie gdzie mogą żeby im owieczki nie uciekły. Bo mogliby przekazać społeczeństwom że bez tej czapki hipokrytów żyje sie lepiej.
Więc jeżeli tamta strona czyni wysiłki to nie wystarczy czekać trzeba im się aktywnie przeciwstawiać. Dla dobra tych małych dziewczynek którym ktoś przy urodzeniu zamknął drzwi do pięknego i wielkiego świata. Do samodzielnego myslenia, do szukania szczęścia na własny sposób, do zmieniania świata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz