2012/03/28

STRAJK GENERALNY my wam pokażemy korporacyjne świnie!!!!!


29.03.2012 STRAJK GENERALNY

A więc nie dość wam milionowych odpraw bando bydlaków. Musicie zabrać nam nasze ostatnie pieniadze? wy spowodowaliście kryzys a pracownicy mają za niego płacić? I zapieprzać na wasze życzenie do śmierci.
Możecie do tego zmusić Polaków- oni jeszcze wierzą w bożka kapitalizmu. Od lat ich własna telewizja i gazety wmawiają im że są nic nie wartą banda nierobów na których pracuje prof Balcerowicz i magistrowie Tusk i Boni. Część moich braci niestety w to uwierzyła. Tutaj, na mojej ukochanej wyspie jest inaczej.
Kanarki maja swój honor i godność, i żadna sprzedajna menda nie będzie ich obrażać i sprzedawać ich praw w zamian za poparcie jakichś Banków Światowych czy Funduszy Walutowych.
Chcecie świnie wojny to macie. Strajk generalny, już liczą jakie straty poniesie gospodarka. Wybacz nam o Gospodarko!!. Ulituj się nad nami Gospodarko!!
o nie. Pamiętajcie jesteśmy na kanarach: tu Pan minister jak przyjechał pogadać o elektrowni atomowej to musiał spieprzać bo ochrona nie dała rady.
Kiedy Pruszków przysłał tu swojego przedstawiciela do założenia "przedstawicielstwa" to się frajer znalazł dopiero po 2 tygodniach w oceanie i bez bebechów.
Nie zadzieraj z góralami. Nawet Hiszpanie musieli ich podbijać na raty a tak naprawdę to mocno pomogły im zawleczone tu choroby np grypa  na które guanczowie nie mieli odporności.,Tu ludzie są twardzi.. Mili ale nie ciamciakowaci. Jak pewnie można się już domyślić z powyższego popieram strajk w całej rozciągłości. Cieszę się bardzo że takie rozwiązanie wybrali bo niestety instytucje demokratyczne w dobie korporacjonizmu nie wydają się sprawnie bronić interesów obywateli.
Od osób obracających się w tym obrzydliwym świecie pseudoelit dowiedziałem się że już ma miejsce w instytucjach typu ONZ lobbowanie nad uznaniem korporacji za podmioty prawa miedzynarodowego!!!!
I to niby pod hasłami ukrócenia ich poczynań. Już posiadają armie i systemy bezpieczeństwa wewn często o uprawnieniach parapolicyjnych.
Pomyśl bracie czy chcesz żyć w takim świecie gdzie nie masz nic a nic do gadania?
Ja nie chcę i Kanarki też nie chcą, i Hiszpanie nie chcą, i Włosi nie chcą,i Grecy nie chcą.
Ale te wszystkie bushe, rotschildy, goldmany i sachsy - o tak to jest ich świat z marzeń.
A Ty parszywy leniu pracuj do 67 albo i 76 albo i 90 roku życia i płac składki, wstrętna, mała przeszkodo w rozwoju gospodarki.
Jakie masz szanse nadążyć za inflacją?
Jaka jest obowiązkowa rezerwa bankowa w Polsce?
Ile kredytu moze dać bank jak ma 100pln w skarbcu? Jak myślisz? Otóż uczciwy i dobrze zarządzany bank da z tego 1000pln kredytu. A jeżeli za ten 1000pln kupisz od znajomego pralkę i on zostawi te pieniądze w tym samym banku to po  tej operacji bank może dać 10 tysięcy kredytu mając tylko 100pln tak naprawdę w skarbcu. Rozumiesz? nie masz szans choćbyś nie wiem jak oszczędzał bo inflacja zawsze zeżre Twoje oszczędności i to prawdziwa przyczyna praktycznie zlikwidowania emerytur pod hasłem Reformy Emerytalnej. Bo za 10 lat jak juz będziesz miał 67 to ci powiedzą że musisz pracowac do 76 albo kicha i tylko będa mieli nadzieję że umrzesz wcześniej.
Dlatego musimy walczyć wszyscy nie tylko pracownicy.
Jeżeli nie może w ten sposób postępować spółka prawa handlowego to nie może też bank. Bank jest od tego żeby trzymał kasę w kasie, kredyty czy inwestycje to tylko jego dodatkowy zysk. Nie naszym kosztem.
Pomyślcie tyle się mówi o przejmowaniu domów i mieszkań- tutaj w każdym edificio(budynek, kamienica) jest co najmniej jedno wściekle pomarańczowe ogłoszenie "Se Vende"(sprzedam). Ludziom raty podskoczyły tak bardzo że sprzedadzą mieszkanie które kupili na kredyt i zostaną z długiem!!!
A przecież Bank nie miał pieniędzy które im pożyczał to były tylko zapisy na twardych dyskach komputerów. Jednak to przez tą nadmierną podaż nieprawdziwego pieniądza ceny skoczyły tak bardzo że ludzi nie było stać na zakup bez kredytu. A teraz muszą oddać bankowi pieniądze których bank nigdy nie miał!!!!!
bo bank ma prawo pożyczać nawet 20 razy więcej niż naprawdę ma pieniędzy!!!!!
Więc nie złośćcie się na tych biedaków którzy nie mają z czego spłacać kredytów tylko się zastanówcie jeżeli  Bank pożyczył 10 ludziom po 100tys czyli 1mln to w rzeczywistości zainwestował w to 100tys włożonych przez nas do banku oszczędności jeżeli doliczymy procenty i prowizje to okazuje się że wystarczy że 1 z tych 10 osób będzie spłacać kredyt i Bank i tak zarabia!!! A przecież na początku płacą wszyscy. No i odsetek tzw "złych kredytów" rzadko kiedy przekracza 30%. Czyli z zainwestowanych 100tys bank dostaje 700tys i odsetki na następne 700tys i to ciagle za miało! Bank mówi że z tego powodu bankrutuje- TO GDZIE JEST TA KASA? Gdzie poszły realne pieniądze które ci ludzie wpłacali? Jak mozna zbankrutowac jezeli z 100tys robi się 1,4mln? no i przejmuje mieszkania tych biedaków którym się nie udało?
I co nadal sądzisz że winni są pracownicy domagający się swoich praw? Nie chcący dać się ogolić z dorobku życia?
Ja ich kocham bo walczą też o nasze lepsze jutro. Bez korporacji.

Drodzy Goście na wyspie zróbcie zakupy dzisiaj- a jutro STRAJK GENERALNY.
Przepraszam za niedogodności i proszę o włączenie się w miarę możliwości, Choćby wyrażaniem poparcia kanarkom na ulicy.

Doniesienia z kontynentu są co najmniej niemiłe. Policja Brutalna. Dużo zatrzymanych. Wszystko zależy od wyborów w Andaluzji. Smutno

2 komentarze:

  1. Ja też popieram Kanaryjczyków. AK

    OdpowiedzUsuń
  2. Popieram i trzymam kciuki
    Dzidek

    OdpowiedzUsuń