2013/01/25

Dżej Dżej zrobi karierę, jak założy koszulę

foto by  MShades
Konkurencja wykonała swój ruch. Tj zapytali Dżej Dzeja czy by nie przeszedł.
Konkurencja to restauracja naprzeciw ich restauracji. Bo ktoś tam wyjechał, no i że On się dobrze zapowiada itd. itp. Dżej Dżej zaraportował do swoich, swoi się wystraszyli i kazali przynieść N.I.E.
Podpiszemy contrato i zacznij się porządniej ubierać(koszula oczywiście nie chodzi o taką jak na zdjęciu)).

Kiedy o tym ubieraniu mówił mu tato to gadał głupoty, jak to starzy ludzie,
przecież połowa uroku Dżej Dżeja to niewymuszone i nonszalanckie lujstwo młodzieżowe.
Dla prostego przykładu pokazałem jacy goscie występują na zdjęciach we flckr.com gdy wpiszesz w wyszukiwanie waiter, hot waiter albo coś podobnego. Ludzie( a nawet Istoty Wyższe czyli Kobiety ;-) umieszczają tam swoje warte uploadowania zdjęcia więc oznacza to że jak kogos umiescili to i zapamiętali czyli na 99% napiwek też mały nie był. Oprócz oczywiscie kolesi w samych gaciach, wszyscy w romantycznych koszulach jak na reklamach perfum czy innych bzdur.
Jeżeli musisz mieć obuwie sportowe to niech będzie bez czerwonych i żółtych wstawek człowieku! A najlepiej jezeli masz niebieskie spodnie to buty brązowe a do czarnych spodni czarne. Spodnie spokojne i niepowyciągane, porządne 501 na allegro mozna dostać juz od 50pln, to jest klasyka i najlepiej wydane 50pln, koszula półmat najlepiej jak nie biała to jasny grafit(teraz można by wytrzymać i w grafitowej ale dzień coraz dłuższy i niedługo będzie za gorąco). Ogólnie wygląd młodego człowieka idącego na pierwszy obiad do rodziców wymarzonej dziewczyny. Pracodawcy zazwyczaj są od Ciebie starsi a to im ma sie spodobać Twój wygląd. Nie da się ukryć że na kolacji w restauracjach średnia wieku to też ok 50lat więc tacy ludzie dadzą Ci (albo i nie) napiwek. Nie ma tu Twoich kolegów z osiedla więc nie musisz się bać że nie będziesz wyglądał dostatecznie beznadziejnie żeby mnieć szacunek na dzielni ;-) Howgh.
Naprawdę rożnica pokoleniowa jest między nami, nie sprawdziłem się jako Tatko i kultura masowa zamerykanizowała mi dziecko.
 Nie mógłby byc porządnym punkiem albo co? Jakaś anarchia, coś ?
Nie kurcze, nawet muzyka to amerykańskie 10 popłuczyny po ulungu typu Green Day.
Więc ak mu pokazuję że młody człowiek nie musi wyglądać na podróbę crack dealera z murzyńskiego ghetta to mówi że dopiero teraz widac jaki jestem stary.
No może i jestem ale strasznie mi nie leży ten kartoflasty, pałubiasty, ciężki wygląd typu bywalec mcdonalda który się przerzucił na brown sugar w związku z czym wszystko zaczyna na nim wisieć i jest lekko za duże.
Co najstraszniejsze to nawet młodzi Anglicy nie są oryginalni , są europejską podróbką afroamerykańskiego stylu.
Na szczęście wydaje się że praca w kanaryjskim biznesie gastronomicznym uratuje Dżej Dżeja przed śmiercią spowodowaną zaplątaniem się w opadające gacie ;-).
Dżej Dżej bardzo sobie chwali pracę jako pretekst do zaczepiania przechodzących dziewcząt. Co skutkuje częstymi powrotami nad ranem albo i dnia następnego. Ale co tam, ma chłopak do roboty na 18 to może imprezowanie odespać.
Jeżeli to nie jest wyobrażenie raju dla każdego młodego bęcwała to nie wiem co jest.

3 komentarze:

 1. Good for JJ. A co do stroju, to póki nie nosi gaci kilo sraki, to nie jest źle. Od kilo sraki gorsze jest chyba tylko ćwierć kilo i cztery kilo. Widziałem, to nie żart. Krok zaczyna się w połowie łydek.

  AK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. taaa, sprzedałem takiemu niedowładowi auto, jak biegł do mnie przez szerokość ulicy to musiał 3 razy gacie podciągać. ale te z krokiem w łydkach to chyba damskie.
   A gdybym był naprawdę stary to sam bym takie nosił bo pewnie byłbym fanem MC Hammera http://www.youtube.com/watch?v=otCpCn0l4Wo .
   pozdro

   Usuń
  2. Nao! Widziałem parkę pięęęknych hipstão z bobaskiem w wózku i tata był w takich właśnie. Ja nie wiem..MC Hammer jest tak zły, że aż dobry. ;-)

   AK

   Usuń