2013/06/02

Pierwszy triathlon Córki- Puerto de la Cruz

w zasadzie aquatlon bo bez rowerów, właśnie wyjechała z trenerką bladym świtem, dostała od trenerki sznurowadła gumowane i specjalny kostium z gaciami coby zadkiem nie świecić, startuje z 16latkami bo dzieci w jej wieku mają krótszy dystans, a tak to jest 2,5km bieg-1km pływanie-2,5km bieg. 3mamy kciuki

update 19:20
tak to właśnie wygląda w kategorii Kadet (15-16lat) do której Kurdupel jest zbyt młody(trza było skłamać we wniosku rejestracyjnym, kobiety to nie mają lekkiego życia: najpierw się postarzają potem odmładzają, kołomyja ;-)- podobno byłaby 1-sza (pływa szybciej niż krokodyl z "Hydrozagadki") ale trasa we wodzie była wytyczona 3-ma słabowidocznymi bojkami (fale były tak duże że była obawa odwołania zawodów) i dziecko przyzwyczajone do zawodów na basenie nadłożyło kilkaset metrów. Liczyła na 1-szą dziesiątkę wśród seniorek no ale to dodatkowe pływanie zrąbało ładny początek( do wody dobiegła szósta w ogólnej kobiet). W kadetach nie ma podziału na panie i panów więc dowaliła kilkunastu starszym od Niej 16-letnim chłopakom. Girl Power!!!
No a w sobotę ma ostatnie finałowe zawody pływackie więc zobaczymy co tam osiągnie.

4 komentarze:

 1. Gratulujemy i trzymamy kciuki za następny raz,na bank 1-sze miejsce :D.Pozdrawiamy z kraju całą rodzinkę.Dziś trochę z młodymi pogadaliśmy,życzymy wytrwałości w crossficie.
  Dzdek z Dzidkowymi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Full respect. :) Gratulacje!

  Biały

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj tatko !
  za tydzien uderzamy na Teneryfe, hotel mamy w Playa de las Americas,wypozyczyliśmy autko na tydzien i zrobimy objazdówke.
  Jak tam pogoda ? warto zabrać coś długiego na wieczory ?
  pozdro
  adrian

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki wszystkim w imieniu Niezwykle Ważnej Miszczyni.
  @adrian do łażenia po Teide koszula z długim rękawem albo polar są konieczne, wieczorami u nas jest ok 20st więc chłodno a ile na północy to boję się nawet myśleć,w razie konieczności mozna na skate'a czyli jeszcze jeden krótki rękawek na długim- i będziesz dodatkowo modniejszy ;-)

  OdpowiedzUsuń