2013/10/12

No to do zobaczenio-usłyszenia

wiadomości:
subida:
jest ferrari 360modena co w zeszłym roku na rajdzie !!!! objechało focusa WRC- więc będzie nieźle, moze pozamiatać porszaki zazdroszczę oglądającym,
jest mnóstwo fajnych starych aut golfy, civic, kadett, no i moja ukochana stara Panda zrobiona mocno budżetowo na starych, sparciałych z lekka slickach dojeżdżanych po kimś życzę kierowcy wszystkiego łacznie z pierwszym miejscem w generalce- b.miły starszy pan po pięćdziesiątce(sam miałem dla celów zabawowych 2szt Pandy i jedną Marbellę- autko kiler, żadne seicento nie ma czego szukać na kjs-owych trasach, najlepszy silnik na świecie to 770cm3 fire 4-cylindrowy, nawet po uturbieniu (czyli liczy się wtedy pojemność x1,6) łapie się w klasie 1300 i objeżdża wszystko) a nawet startuje seat 124- taka łada hiszpańska. Narobiłem zdjęc z parku ferme ale wrzucę już chyba z Chin.
wylatujemy o 6 z teneryfy, nie popsujcie wyspy pod naszą nieobecność- ostatnio jak wyjechaliśmy w zeszłe wakacje na miesiąc to się prawie spaliła :-(.
Idę spać

2 komentarze:

 1. Piszesz: b. miły starszy pan po pięćdziesiątce. Założę się, że gdy przekroczysz pięćdziesiątkę i ktoś nazwie Cie starszym panem, obrazisz się albo przynajmniej zaprotestujesz. No chyba, że to był starszy pan po spożyciu pięćdziesiątki ?
  Pozdr. Włodek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. eee- przesadzasz,
   primo nie powiedziałem ile po pięćdziesiątce ;-)
   po drugie Starszy Pan to stan ciała i umysłu na który się pracuje latami- zawsze mozna zawrócić z tej drogi, chyba ze to Starszy Pan w typie tych z Kabaretu Starszych Panów

   Usuń