2016/07/10

Przygłupy są potrzebne ! (mimo to ich nie lubię)

 
 I mimo że ich nie lubię to mam dla nich radosną piosenkę ;-)
Z tym że są potrzebne to mi się skojarzyło kiedy Pani Doktor w Centrum Onkologii Instytucie wyraziła swój pogląd na rolę profilowania genetycznego tkanki guza: "Panie geny jeszcze nikogo nie wyleczyły, lepiej byś Pan żonie owoców za te pieniądze kupił". Dla jasności nie pytałem garkotłuka czy a jedynie jak wyrwać z systemu wycięty w czasie operacji kawał guza.
I szukanie informacji w internecie też człowieka zbyt czesto styka z ludźmi głupimi poza pojmowalne granice(jak toto żyje i oddycha?)
 Więc wpadłem na pomysł captcha. Oddzielającego ziarno od plew.
Taki mikro IQ test, żeby się przygłupy nie pleniły i nie zalewały swoją nieortograficzną i niegramatyczną wymiociną każdej ciekawej myśli, idei czy wymiany zadań.
Jak prawdziwy socjalista miewam takie egalitarystyczne odchylenia hi, hi.
Bo byłoby łatwiej jakbym wchodząc na dane forum wiedział że jest przygłupfree albo że trzeba otworzyć parasol bo będzie plucie głupotą i nienawiścią.
Ale gdzieś tam z tyłu mojej stanowczo za dużej głowy( jako dziecko wygładałem tak że mogłem w kreskówkach występować łepek obwodu większego niż brzuszek) ciągle siedzi eksperyment z wagą byka i wrzeszczy "Vox populi.."
Jak ktoś nie zna to niech się zapozna- najlepiej likwiduje arystokratyczne ciągoty. Jeżeli oczywiście masz aparat do przemielenia tej historyjki.
Eksperyment: 
na bazarze/targu robimy loterię kto najlepiej odgadnie wagę byka zaprezentowanego na stoisku.
Publiczność wypełnia losy i ten kto będzie najbliżej dostaje nagrodę.
Targ więc są tam; eksperci-rolnicy, eksperci rzeźnicy, eksperci kupcy żywca wołowego , przejezdni turyści, mama- nauczycielka co przyszła po świeże warzywa dla dziecka, dziewuchy chcące zaprezentować się chłopakom, trochę cwaniaczków próbujących wcisnąć chłopom niezbytpotrzebne rzeczy.
Czyli jesteśmy pewni- najlepsi będą rzeźnicy, prawda?
G...no prawda. Najprawdziwszym wynikiem jak sie okazuje jest średnia arytmetyczna ze wszystkich losów.
WTF???? Ale jakto? Nawet jakby tam był Kurwin Mikke to by tego nie zepsuł swoją głupotą? Nie wierzę.
No i nie ma tu nic do wierzenia, eksperyment jest replikowalny(był wielokrotnie choć wrogowie demokracji jako typowe przygłupy nic o tym nie wiedzą)- więc wystarczy 500pln, jakieś zwierzę i można się samemu przekonać i wiedziec raz na zawsze że: "every sperm is needed in your neigbrhood" jak to  śpiewali Pythoni(monty zresztą ;-)
Może to i niewygodne, może i męczące ale liczy się zdanie każdego przygłupa, ngdy nie będziesz wiedział za jak wielką cześć postępu ludzkości odpowiedzialne są te stworzenia.
pewnie że fajnie i miło jest mieć salon gdzie musisz odrobinę wysiłku intelektualnego włożyć żeby samemu na tłuka nie wyjść, gdzie nie musisz tłumaczyć podejrzliwie patrzącym na cię przygłupom najprostszych konceptów zeby móc znaleźć platformę dyskusji chociażby o sprawach wydawałoby się jasnych jak słońce.
Ale te przygłupy to może być coś co uwiera wprawdzie ale spycha też z wygodnych torów. Wprowadza chaos. Chaos i nieuporządkowanie to przyczyna i droga NOWEGO. A tylko NOWE jest ciekawe.
Więc niech żyją kretyni. Ale nie znaczy że tylko oni ;-) Niech Żyją Również Oni!!!!ale może jednak z odrobiną skromności?? eee to mrzonki 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz