2016/09/21

Prueba de Acceso de Universidad


Uff . Koniec.Córki Ukochanej Edukacja Instytucjonalna zobaczyła w końcu na końcu Koniec. Nie będą mi Małego Tatowego Geniusza ściągać do swojego poziomu. Podgryzać i kopac po kostkach. Teraz dumne i blade Maleństwo z tytułem Bachillera może co chce i nie musi nic. No i wymyśliła że design. Chyba pozwolę na 2 max 3 lata studiów bo strasznie miauczy że chce poimprezować. Tłumaczę wprawdzie że Tajlandia, Bali i Goa i że all the best freaks are there ale... co zrobisz jak się dziecko uprze? Ja to się nawet boję żeby ona rzeczywiście na złość rodzicom nie zaczęła brać studiów na poważnie.

Niestety na odchodne muszę powiedzieć Hiszpańskiej Edukacji(Inkwizycji?) parę przykrych słów. Oszukali mi dzieciaka- co z jednej strony jest dobrą nauką o działaniu społeczeństwa ale jednak niefajnie. Pamiętacie jak żeśmy się użerali o oceny na 1 klasę liceum? I dostaliśmy je ale nie liczą się do średniej ocen z liceum.
A ta średnia*0,6 to dość duży składnik oceny końcowej.No i się Maleństwo starało i walczyło i teraz to wszystko psu w d...omek czyli na budę ;-). Zawiść i małość nauczycieli to coś o czym mówię każdemu kto chce i nie chce słuchać. Może mniej w Hiszpanii ale jak się okazuje trochę jednak.Dokładnie to są ja te szarańcze z filmiku mające Cię nauczyć równo iść w szeregu bo jak nie.... to cię nie ma.
I tak naprawdę dla nich nie ma znaczenia czy różnisz się w lewo, w prawo, do góry czy do dołu. Jak się różnisz to cię rozszarpią. Taki zawód. Choć niektórzy są bardziej zaangażowani niż inni (nie zapomnę ci kanalio Franciszku Ł- parszywa podróbo człowieka, nie nie siebie- ja zniosę wszystko ale złamania "Picka" ci nie zapomnę złamasie)
Jeżeli nie wiesz po której stanąć stronie zawsze stawaj po stronie słabszego. Twoje Dziecko jest tym słabszym w zetknięciu z Nieudacznikami/Nauczycielami. Męczy mie bezsilna złość na samego siebie jak się okazuje że się nie udało obronić Małego Buddy. Przecież się starała i wypracowała te 10tki. W czasie 3miesięcy zrobiła cały rok liceum i na dodatek kończąc klasę czwartą gimnazjum. A teraz co? Że nie było po co tak lecieć do przodu? Bo my nie wiemy jak to zapisać u nas w Murcii? Mieli to niby załatwić do sierpnia. Maleństwo specjalnie pojechało na egzaminy we wrześniu bo w czerwcu się nie dogadali z Kanarami. No i się okazuje że do września nic się w sprawie nie zmieniło. Niby chodzi tylko i aż o Sprawiedliwe Traktowanie no i o to że nie chcę aby moje Najukochaństwo wyrosło na Cynicznego Sk..syna Rozczarowanego Światem. Takich jest dość i nikt ich nie potrzebuje. Chcę żeby miała jasne poczucie co dobre a co złe.
Ta średnia potrzebna jest na studia. I taka jak jest spokojnie wystarczy. Ale prawdy o Małej M nie mówi. Studiować jedziemy do ..
cała rodzina- podobno w Kadyksie są barrels czyli fale skęcone w trąbkę jak na hawajach. To do zobaczenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz